• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

Email Drukuj PDF

ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z POTRZEB POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ II okres 2019/2020

Rodzaj zajęć

Adresaci

Prowadzący

Termin

sala

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. VII

Beata Krymska

piątek  14.10 - 14.55

4

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. VI

Grażyna Piotrak- Szmatowicz

wtorek 13.15 - 14.00

4

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. VIII

Beata Polewacz

środa 14.10 - 14.55

29

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. IV a, IV b

Beata Polewacz

czwartek 14.10 - 14.55

31

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. V c

Agnieszka Mieczkowska

czwartek 13.15 - 14.00

29

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. V b

Justyna Sobieraj

czwartek 8.25 - 9.10

6

Dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego

kl. V a,
V d

Małgorzata Gorgol

środa 7.30 - 8.15

44

Rozwijające uzdolnienia polonistyczne

kl. III c

Małgorzata Gorgol

wtorek 13.15 - 14.00

115z

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. IV

Alicja Radzik

wtorek 14.10 - 14.55

23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. VI

Małgorzata Minkiewicz

środa 13.15 - 14.00

106

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. VII, VIII

Alicja Radzik

poniedziałek 15.00 - 15.45

23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. V

Małgorzata Minkiewicz

czwartek 14.10 - 14.55

106

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. V b, V d

Renata Bejm

środa 8.25 - 9.10

34

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

kl. III a, III c

Renata Bejm

poniedziałek 11.15 - 12.00

44

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl. VI

Magdalena Wasilka

piątek 13.15 - 14.00

018

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka angielskiego

kl. V a,
V b

Aleksandra Dębińska

czwartek 14.10 - 14.55

121

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka

kl. IV b, VI a, VI b, VIII c

Zofia Kaliszewicz

wtorek 15.05 - 15.50

121

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE  W  II OKRESIE

Rodzaj zajęć

Adresaci

Prowadzący

Termin

sala

Zajęcia plastyczno-techniczne

kl. II-III

Agata Dzieżyk

czwartek 12.15 - 13.00

4

Zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne
i matematyczne

kl. I-III

Mariola Stępniak

czwartek 11.15 - 12.00

115z

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

kl. I a, I c

Iwona Czaplicka-Grosz

piątek 12.15-13.00

4

Zajęcia rozwijające zainteresowania – warsztaty z szycia „Tańcowała igła z nitką”

kl. II-III

Anna Sawicka

wtorek 10.00-11.00

6

Zajęcia
plastyczno-konstrukcyjne

kl. II a, II b

Paulina Jarząbek

środa 11.00-11.45

44

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

kl. II c, II d

Elżbieta Gilska

czwartek 12.15-13.00

107

Zajęcia plastyczno-techniczne

 

Anna Krebs

środa 12.15-13.00

018

Gry i zabawy umysłowe

kl. III a

Ewa Niemcunowicz

wtorek 11.15-12.00

44

Koło origami

 

Izabela Soroka

czwartek 11.15-12.00

018

Zajęcia rozwijające - gry planszowe

kl. III c

Beata Kudła

poniedziałek 11.15-12.00

17

Zajęcia wspierające rozwój

kl. I a

Agata Dzieżyk

czwartek 10.15-11.00

115 z

Kompetencje

emocjonalno-społeczne (grupa)

kl. III a, b, c

Małgorzata Roguszka

Beata Fal

poniedziałek 11.15-12.00

30

SKS chłopcy

kl. II-III

Marek Dąbrowski

poniedziałek 9.20-10.05

wtorek 10.15 - 11.00

38

SK

Klub Młodego Odkrywcy „Szaleni Naukowcy”

kl. II-III

Paulina Jarząbek

Anna Krebs

1-2 razy w miesiącu

ustalane na bieżąco

16

Dla uczniów klas I-III są również organizowane zajęcia pozalekcyjne w ramach pracy świetlicy szkolnej.

Zajęcia biologiczne

kl. V

Halina Minkiewicz

piątek 14.10-14.55

28

Koło matematyczne

kl. V

Alicja Radzik

piątek 14.10 - 14.55

23

Zajęcia historyczne
z elementami wiedzy o regionie

(2 grupy - każda raz na 2 tyg.)

 

Joanna Śmiechowska

poniedziałek 7.30-8.15

wtorek 13.15-14.00

31

Zajęcia muzyczne

 

Lidia Banach-Bartelik

środa 13.15-14.00

119

Zajęcia językowe z angielskiego

kl. V

Beata Wilamowska

poniedziałek 14.10-14.55

29

Matematyka

kl. VII a, b, d

Renata Bejm

w planie lekcji klas VII

Matematyka

kl. VII c

Alicja Radzik

Kompetencje

emocjonalno-społeczne (grupa)

kl. V a, b, c

Małgorzata Roguszka

Beata Fal

piątek 8.25-9.10

30

Zajęcia muzyczne (wg potrzeb)

 

Lidia Banach-Bartelik

czwartek 7.30-8.15

119

Zajęcia historyczne dla uczniów (wg potrzeb)

kl. IV b,
kl. V

Bogumiła Berlińska

czwartek 13.15-14.00

018

Zajęcia historyczne dla uczniów (wg potrzeb)

kl. VII

Joanna Śmiechowska

piątek 14.10-14.55

31

SKS chłopcy

kl. V - VI

Marek Dąbrowski

środa 12.15 - 13.00

piątek 8.25-9.10

SGC

38

Gazetka szkolna

 

Zofia Kaliszewicz

Agnieszka Mieczkowska

czwartek 14.10-14.55

125

Piłka nożna

 

Ewelina Balcewicz

piątek 14.10 - 14.55

SG

 


Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego

ul. Iwaszkiewicza 44

10-089 Olsztyn

tel./fax. (0-89) 523-51-64

e-mail: sekretariat@sp29.olsztyn.eu

http://www.sp29.olsztyn.pl