• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

Email Drukuj PDF

Wykaz zajęć pozalekcyjnych- II okres 2018/2019

a) zajęcia wynikające z potrzeb pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Rodzaj zajęć

Prowadz Zastosuj ący

Termin

Sala

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. IVa i IVb

Beata Krymska

poniedziałek 13.15-14.00

106

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. IVb i IVc

Justyna Sobieraj

czwartek 13:15-14:00

115

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. Va i Vb

Grażyna Piotrak- Szmatowicz

poniedziałek 8:25-9.10

5

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIIIa,VIIIb  i VIIIc

Beata Polewacz

wtorek 14.10 - 14.55

123

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIIa i VIIc

Agnieszka Mieczkowska

środa 14.10-14.55

29

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl.

Agnieszka Mieczkowska

środa 13.15-14.00

107

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV b, IVc

Małgorzata Minkiewicz

środa 13:15-14.00

106

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. V, VI

Edyta Psujek

wtorek 15.05-15.50

23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII

Małgorzata Minkiewicz

czwartek 15.05-15.50

23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII

Renata Bejm

środa 14:15-15.00

23

Zajęcia dla uzdolnionych matematycznie kl.IIa

Renata Bejm

wtorek 13.15-14.00

4

Zajęcia dla uzdolnionych matematycznie kl.IIc

Edyta Psujek

środa 9.20 - 10.05

z 115

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. V ,VI i IVa

Zofia Kaliszewicz

poniedziałek 7.30-8.15

17

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. VII i VIII

Beata Wilamowska

czwartek 14.10-14.55

125

 

b) zajęcia pozalekcyjne

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Koło tropicieli i odkrywców szlaków małej ojczyzny – kl. IV-VII

J.Śmiechowska

poniedziałek 7:30-8.15

poniedziałek 15.05-15.50

019

31

Koło informatyczne „Mały programista” kl II-III

J.Lewicka

wtorek 9:20-10.05

117

Koło informatyczne „Mały programista” kl IV -VIII

J.Lewicka

wtorek 14.10-14.55

120

„A wszystko jest po to, żeby było inne niż dotąd”- warsztaty teatralne

B.Krymska, J.Sobieraj

wtorek 15.05-16.35

SK

Teatrzyk szkolny „Trzpioty”

A.Krebs

wtorek, środa 16.00 - 16.45

16

Koło plastyczne dla klasy IIc

E.Niemcunowicz

piątek 8.25-9.10

019

Koło origami

I.Soroka

czwartek 11.15-12.00

44

Koło plastyczne dla klasy IIa i IIb

B.Kudła

poniedziałek 13.15-14.00

4

Koło historyczne dla klas V

J. Śmiechowska

środa 8.25 - 9.10

5

Koło językowe dla klas V

D.Galica-Dąbrowska

wtorek 12.15-13.00

019

Koło matematyczne dla klas V

M.Minkiewicz

wtorek 13.15-14.00 (Vc,Vd)

środa 8.25 -9.10 (Va,Vb)

018

5

Koło przyrodnicze dla klas V

H.Minkiewicz

wtorek 12.15 - 13.00

29

zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII a

E.Psujek

wtorek 7.30-8.15

Zajęcia ujęte       w planie lekcji

zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII b

E.Psujek

wtorek 14.10-14.55

zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII c

E.Psujek

piątek 7.30-8.15

Zajęcia z j. angielskiego dla klas I

A.Dębińska

środa 11.15-12.00

44

Zajęcia rozwijające z historii dla klas VI i VII

J.Śmiechowska

środa 14.10-14.55

31

Kolo Caritas

M. Solmińska

A.Dzieńkowska

według potrzeb

123

Kółko geograficzne

G.Stodolny

czwartek 13.15-14.00

44

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl.VI

R.Bejm

środa 13.15-14.00

018

Gazetka „Szkolne Echo”

A.Mieczkowska

Z.Kaliszewicz

środa 15.05-15.50

125

Koło Polonistyczne dla kl.VI

G.Piotrak-Szmatowicz

piątek 14.10-14.55

4

Zajęcia rozwijające z jęz. polskiego kl. VII

B Polewacz

wtorek 15.05 - 15.50

125

Zajęcia rozwijające z języka hiszpańskiego kl. VII-VIII

M.Gorzelańczyk

czwartek 14.10-14.55

44

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla kl.I c i I d

E.Gilska

czwartek 10.15-11.00

5

Zajęcia rozwijające z biologii dla klas VII i VI co 2 tyg. lub w razie potrzeb

M.Tofel

czwartek 13.15-14.00

poniedziałek 7.30-8.15

28

44

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne dla klas Ia i Ib

P.Jarząbek

środa 12.15-13.00

115

Zajęcia muzyczne

L.Banach-Bartelik

czwartek 13.15-14.00

119

SKS- gry zespołowe, chłopcy                        z klas IV i V

M.Dąbrowski

środa 8.25-9.10

czwartek 8.25-9.10

SGA

SGB

Zajęcia ruchowe, chłopcy z klas IV - V

M.Dąbrowski

czwartek 13.15-14.00

piątek 7.30-8.15

środa 14.10 -  14.55

38

SK

SK

SKS, gry zespołowe, klasy I-III

P.Bawół

poniedziałek 8.25-9.10

wtorek  8:25-9.10

SGB

SGB

Zajęcia ruchowe dla klas IV-VII

P.Bawół

środa 8.25-9.10

piątek 8.25-9.10

SGB

SK

Zajęcia rozwijające zainteresowania sportowe uczniów

T.Berent

poniedziałek 8.25-9.10

38

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej

M.Dudziński

piątek 15.05 - 15.50

SG

Zajęcia z projektu MEGAMISJA w świetlicy

A.Sawicka

poniedziałek

11.15-12.00

118

Zajęcia rozwijające z j.angielskiego dla klas II i III

K.Pyć- Kotyrba

wtorek 10.15-11.00

018

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla klas IIIa

M.Stępniak

wtorek 12.15-13.00

115

Zajęcia rozwijające z chemii

B.Frąckiewicz

1. poniedziałek miesiąca od 13.15.

018

SKS klasy VI - VIII

E.Balcewicz

wtorek 16.00-16.45

SGB

Gry zespołowe klasy VI-VIII

E.Balcewicz

czwartek 15.05 - 15.50

SGB

SKS klasy VI - VIII

E.Balcewicz

czwartek 16.00 - 16.45

SGB

Lekkoatletyka +tenis stolowy, dziewczęta z klas IV-VI

I.Jakubowska

poniedziałek

15.00-15.45

SGB/38

Zajęcia rozwijające zainteresowania i przygotowujące do konkursów dla klasy IIIb

A.Dzieżyk

wtorek 10.15-11.00

115 z

Zajecia wspierające z matematyki kl.IIIb

A.Dzieżyk

czwartek 11.15-12.00

115 z

Zajęcia wspierające z matematyki kl.IV

E.Psujek

czwartek 13.15-14.00

106

Zajęcia wspierające z j.polskiego

J.Sobieraj

piątek 9.20-10.05

115 z

Zajęcia przygotowujace do egzaminu ósmoklasisty z j.polskiego dla kl.VIIIc

B.Krymska

czwartek

14.10-14.55

106

Zajęcia przygotowujace do egzaminu ósmoklasisty z matematyki dla kl.VIIIa

R.Bejm

piątek 13.15-14.00

106

Zajęcia przygotowujace do egzaminu ósmoklasisty z matematyki dla kl.VIIIb i VIIIc

M.Minkiewicz

poniedziałek

14.10-14.55

23

Zajęcia rozwijające z matemayyki kl. IV

T.Milewski

środa 13.15- 14.00

125

Zajęcia wspierające z j.angielskiego dla kl.IV

B.Wilamowska

piątek 7.30-8.15

123

e-Twinning-j.angielski kl.VI

M.Derejko-Ferenc

czwartek 13.15-14.00

020

 


Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego

ul. Iwaszkiewicza 44

10-089 Olsztyn

tel./fax. (0-89) 523-51-64

e-mail: sekretariat@sp29.olsztyn.pl

http://www.sp29.olsztyn.pl