• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Imprezy i uroczystości

Imprezy i uroczystości

Email Drukuj PDF

Imprezy i uroczystości w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Impreza/uroczystość

forma

Odpowiedzialny

Termin

  1. 1.

Dni języków obcych

konkurs na plakat „Moje wielkie wakacje”

zespół nauczycieli języków obcych

26 IX 2018

  1. 2.

Dzień Chłopaka

dyskoteka klas 4-8  Poczta z indywidualnymi życzeniami od dziewczynek dla chłopców, "Dzień pod krawatem" - kto założy krawat, nie będzie pytany na ocenę (także dziewczynki), upominki dla chłopców w poszczególnych klasach (jak co roku).

Samorząd Uczniowski, Z.Kaliszewicz,                          B. Gaworska-Skrzypek,

LBanach- Bartelik,

Wychowawcy klas

28 IX 2018

  1. 3.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

kampania wyborcza, filmowe prezentacje kandydatów

głosowanie

Samorząd Uczniowski,

B. Gaworska-Skrzypek, Z.Kaliszewicz, L.Banach-Bartelik

X 2018

  1. 4.

Ślubowanie pierwszoklasistów

pasowanie na ucznia, spotkania w salach

K.Patejuk, P.Jarząbek, A.Sawicka, E.Gilska, A.Krebs

9 X 2018

  1. 5.

Obchody Święta Edukacji Narodowej

 

 

Zamiana ról- prowadzenie gw przez uczniów

 

wychowawcy klas

12 X 2018

  1. 6.

„Pola Nadziei” i Dzień Papieski

kiermasz ciast, konkurs papieski, wystawa

 

M.Solmińska

A.Dzieńkowska, M.Kubicki

 

X 2018

  1. 7.

Narodowe Święto Niepodległości

uroczysty apel, żywa lekcja historii,

 

klasy I-III- apel

 

konkurs informatyczny

kl. IV - VIII J.Śmiechowska, L.Banach-Bartelik, P.Kotarski

Wychowawcy klas III

J.Lewicka, K.Patejuk

9 XI 2018

 

 

 

 

XI 2018

  1. 8.

Andrzejki

imprezy klasowe

 

wychowawcy

 

30 XI 2018

  1. 9.

Dni zdrowego stylu życia

formy ustala zespół zadaniowy

zespół zadaniowy (nauczyciele, uczniowie rodzice)

termin podaje zespół po opracowaniu planu

  1. 10.

Mikołajki

odwiedziny Mikołaja                 z cukierkami, imprezy klasowe

K.Patejuk,

wychowawcy klas

 

06 XII 2018

 

 

  1. 11.

Kiermasz bożonarodzeniowy

sprzedaż ozdób na cele charytatywne

A.Dzieńkowska, M.Solmińska,

B.Domalewska

XII 2018

  1. 12.

Tydzień Edukacji Informatycznej

Godzina kodowania

J.Lewicka, K.Patejuk

XII 2018

  1. 13.

Jasełka

 

Przedstawienie

 

 

L.Banach-Bartelik,

A.Dzieńkowska, M.Solmińska

21 XII 2018

  1. 14.

Tradycje Warmińskie

Odwiedziny kolędników

J.Śmiechowska

 

21 XII 2018

  1. 15.

Bal noworoczny

zabawa choinkowa klas I-III (po południu odpłatnie)

Dyskoteka klas IV-VIII

wicedyrektor

wychowawcy klas

 

SU, Wychowawcy klas

I 2019

  1. 16.

Apel podsumowujący                    I semestr

Spotkanie uczniów w sali gimnastycznej

B. Chodnicka, wychowawcy klas

8 II 2019

  1. 17.

Międzynarodowy dzień języka ojczystego

happening, konkurs, debata, lekcje z wychowawcą

L.Banach-Bartelik, A.Krebs, K.Patejuk, M.Roguszka,

21 II 2019

  1. 18.

Pasowanie na czytelnika

Impreza czytelnicza

J.Piekarowicz, A.Kudosz

I-II 2019

  1. 19.

Dzień Bezpiecznego Internetu

konkurs

J.Lewicka, K.Patejuk

II 2019

  1. 20.

Powitanie Wiosny

 

Kl.IV-VIII- „Mam talent”- prezentacje i konkursy międzyklasowe

 

Kl.I-III- „Wiosenne muzykowanie” – prezentacja talentów wokalnych, instrumentalnych i tanecznych

Z.Kaliszewicz, L.Banach-Bartelik,

 

 

A.Dzieżyk, E.Niemcunowicz, B.Kudła, M.Stępniak.

 

 

 

,

21 III 2019

  1. 21.

Kiermasz wielkanocny

Sprzedaż ozdób na cele charytatywne

A.Dzieńkowska, M.Solmińska,

B.Domalewska

III 2019

  1. 22.

Akcja „Rodzina rodzinie”

Organizowanie pomocy materialnej- Skarbonka wielkopostna

M.Solmińska

A.Dzieńkowska, M.Kubicki

III 2019

  1. 23.

Dzień Otwarty Szkoły

Zwiedzanie szkoły, spotkanie z dyrekcją i nauczycielami, występy uczniów

K.Patejuk, B.Krymska L.Banach-Bartelik, n-le ew, świetlicy i biblioteki

 

16 III 2019

  1. 24.

Dzień Patrona Szkoły

Apel, rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Gazetek Szkolnych,

B.Krymska

J.Śmiechowska,

L.Banach-Bartelik

B.Polewacz

12 IV 2019

  1. 25.

„Tydzień zdrowego życia” klas I-III

 

przygotowywanie kanapek, spotkania z zaproszonymi gośćmi, konkurs na plakat

B.Kudła, E.Gilska, E.Niemcunowicz, M.Stępniak, A.Sawicka

22-26 IV 2019r.

  1. 26.

Dni Kultury Warmińskiej

wycieczki, lekcje, konkursy, turnieje

J.Śmiechowska, poloniści, L.Banach-Bartelik, D.Nowosz, P.Kotarski

V 2019

  1. 27.

Tydzień Ziemi

 

konkursy, turnieje, apel, sprzątanie okolicy, klasy

 

Wykonanie przez klasy I-III plakatów pt.: "Ziemia dla człowieka- człowiek dla Ziemi"

H.Minkiewicz, M.Tofel, G.Stodolny

 

wychowawcy klas I-III

IV 2019

  1. 28.

Święto Narodowe 3 Maja

uroczysty apel

P.Kotarski, J.Sobieraj, E.Sadowniczyk

 

30 IV 2019

  1. 29.

Dzień Nauki

Pokazy, eksperymenty

B.Frąckiewicz, L.Duliszewski

VI 2018

  1. 30.

Festyn rodzinny

impreza plenerowa

Dyrekcja szkoły, Nauczyciele, Rada Rodziców

8 VI 2019

  1. 31.

Apel podsumowujący II semestr

apel podsumowujący II semestr

Dyrektor, nauczyciele

18 VI 2019

  1. 32.

Dzień sportu kl. I-VI

turniej sportowy klas,

klasy I-III

 

n-le w-f

I.Soroka, P.Jarząbek, A.Komorowska, A.Krebs

19 VI 2019

  1. 33.

Pożegnanie ósmoklasistów

 

 

Uroczysty apel z udziałem rodziców

Wychowawcy klas VIII, dyrekcja szkoły

19 VI 2019


 


Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego

ul. Iwaszkiewicza 44

10-089 Olsztyn

tel./fax. (0-89) 523-51-64

e-mail: sekretariat@sp29.olsztyn.pl

http://www.sp29.olsztyn.pl