Start Dyrekcja i nauczyciele

Anna Sawicka

Agata Dzieżyk

edukacja wczesnoszkolna

Anna Krebs edukacja wczesnoszkolna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Beata Kudła

Elżbieta Gilska

Ewa Niemcunowicz

edukacja wczesnoszkolna

Izabela Soroka edukacja wczesnoszkolna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mariola Stępniak

Joanna Śmiechowska

historia

Dorota Galica-Dąbrowska

język angielski

Katarzyna Pyć-Kotyrba język angielski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Aleksandra Dębińska

Marta Derejko- Ferenc

Zofia Kaliszewicz

Grzegorz Jarmużewski
Malwina Gorzelańczyk język hiszpański Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Agnieszka Mieczkowska

Beata Polewacz

Grażyna Piotrak-Szmatowicz

język polski

Barbara Domalewska terapia pedagogiczna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Anna Komorowska

logopeda/terapia ped.

Edyta Psujek

matematyka

Renata Bejm

matematyka

Małgorzata Minkiewicz
matematyka/informatyka

Małgorzata Roguszka

pedagog

Lidia Banach-Bartelik plastyka/muzyka/ technika

Halina Minkiewicz

przyroda/ technika

Dorota Nowosz

Małgorzata Tofel

przyroda/ biologia/ wychowanie do życia w rodzinie

Beata Gaworska- Skrzypek
etyka/ wychowanie do życia w rodzinie Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mariola Solmińska

Jacek Kowalski

Agnieszka Dzieńkowska

Beata Frąckiewicz
Anna Lewandowska

Aleksandra Miziołek

Małgorzata Modzelewska

Krystyna Ankiewicz

świetlica szkolna

Iwona Czaplicka - Grosz świetlica szkolna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Krystyna Jaśkiewicz

Lidia Cybulkin

Beata Fal

Anna Kudosz

biblioteka

Joanna Piekarowicz

biblioteka

Iwona Jakubowska wychowanie fizyczne Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aleksandra Kolbusz

wychowanie fizyczne

Marek Dąbrowski wychowanie fizyczne

Piotr Bawół

wychowanie fizyczne

Katarzyna Patejuk (wicedyrektor szkoły)

zajęcia komputerowe (klasy III)

Joanna Lewicka informatyka/zajęcia komputerowe Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.