• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wywieś flagę

Email Drukuj PDF

Akcja "Wywieś flagę"

Z okazji Święta Flagi i Święta Narodowego Trzeciego Maja ogłosiliśmy akcję "Wywieś flagę". Chcieliśmy zachęcić dzieci i młodzież do patriotycznego gestu,  jakim jest wywieszanie biało - czerwonych flag na swych domach z okazji ważnych świąt narodowych. Oto kilka zdjęć dokumentujących tę akcję:

 

Giełda Szkół Ponadpodstawowych

Email Drukuj PDF

W środę 27 marca odbyła się w naszej szkole Giełda Szkół Ponadpodstawowych, w której wzięli udział przedstawiciele liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych. Ofertę edukacyjną zaprezentowało 15 olsztyńskich szkół. Giełda skierowana była do uczniów klas VIII i VII oraz ich rodziców. Dodatkowo uczniowie wraz z rodzicami mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie dotyczących dalszej drogi edukacyjno-zawodowej.

Więcej…
 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Email Drukuj PDF

„Bezpieczeństwo przede wszystkim”

27 marca klasa I b gościła pracownika z Urzędu Dozoru Technicznego. Uczniowie uświadomili sobie, że należy być czujnym podczas korzystania z różnego typu urządzeń użytku publicznego. Lubimy ruchome schody, wygodnie jest korzystać z windy, uwielbiamy spędzać czas w wesołym miasteczku… Mało kto zastanawia się jednak, czy ktoś dba
o nasze bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Od tego właśnie jest Nadzór Techniczny. Pan inspektor opowiadał dzieciom, w jaki sposób sprawdzają urządzenia (np. wiatraki, albo karuzele), oraz jaki sprzęt jest im do tego potrzebny (Kask to podstawa!). Zwrócił także uwagę, że bardzo wiele zależy od naszego zachowania. PAMIĘTAJCIE! KORZYSTAJCIE Z URZĄDZEŃ ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM!

 

biblioterapia

Email Drukuj PDF

BIBLIOTERAPIA W SZKOLE

W marcu uczniowie wszystkich klas I-III wzięli udział w zajęciach biblioterapeutycznych prowadzonych przez p. Joannę Kacprzak w Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Olsztynie. Spotkania miały charakter warsztatów z elementami bajkoterapii i dotyczyły m.in. zazdrości, lęku, pokonywania własnych słabości oraz zapobieganiu i łagodzeniu złości.

Więcej…
 

Mam talent

Email Drukuj PDF

Z okazji pierwszego dnia wiosny w szkole odbył się finał Szkolnego Konkursu Mam Talent klas 4-8. Uczniowie zaprezentowali układy taneczne, piosenki, a nawet skecz kabaretowy. W ramach podsumowania Tygodnia Zdrowego Stylu Życia zobaczyliśmy układy gimnastyczne i taneczne przygotowane na lekcjach wf przez uczennice klas 5-6 i gościliśmy grupę z olsztyńskiego Klubu Sportowego Capoeira.

Więcej…
 

Sleeveface

Email Drukuj PDF

 

SLEEVEFACE czyli ubrani w Jeżycjadę

Mając na uwadze marcowe Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz całkiem spontanicznie zorganizowaliśmy w bibliotece akcję sleeveface czyli ubierz się w książkę. W książki cyklu Musierowicz ubrali się uczniowie klasy 8 b. Oto efekt!

P.S. Zachęcamy oczywiście do wypożyczenia tej znakomitej, pełnej humoru literatury.

 

Zdrowe śniadanie

Email Drukuj PDF

„Zdrowe śniadanie”

W ramach Tygodnia Zdrowego Stylu Życia chętne dzieci (klasa I b, I c), z pomocą rodziców, przygotowali pyszne i zdrowe kanapki. Uczniowie z klas I-III mogli je kupić na przerwie. Za zebrane pieniądze kupimy sprzęt sportowy dla każdej klasy z edukacji wczesnoszkolnej.

 

Zdrowy Styl Życia – Kolorowo i zdrowo

Email Drukuj PDF

„Zdrowy Styl Życia – Kolorowo i zdrowo”

W piątek 22 marca, w każdej klasie panowało warzywno – owocowe szaleństwo. Dzieci wcieliły się w małych kucharzy i tworzyły zdrowe przekąski (desery, sałatki owocowe, warzywne koreczki). Oprócz tego dzieci miały za zadanie przebrać się za wybrany owoc/warzywo. Było kolorowo i zdrowo.

 


Strona 7 z 30

Jadłospis

OBIADY STYCZEŃ

Informujemy, że wpłaty za obiady na miesiąc STYCZEŃ 2020 można dokonywać gotówką w dniach 02,03,07.01.2020r. w godzinach 7.00-10.50

!!!UWAGA!!!
Nie wykonujemy wpłat przelewem  za obiady w miesiącu grudniu 2019r. na miesiąc styczeń 2020!!!

Koszt obiadów zostanie podany 02.01.2020r. i od tego terminu będzie można dokonywać wpłat przelewem za obiady za miesiąc styczeń 2020r.

Kalendarium

Dzisiaj jest
Poniedziałek
16 grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz, Bean, Zdzisława
Do końca roku zostało
16 dni

Cytat dnia

Kłótnie kochanków umacniają ich miłość.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego

ul. Iwaszkiewicza 44

10-089 Olsztyn

tel./fax. (0-89) 523-51-64

e-mail: sekretariat@sp29.olsztyn.eu

http://www.sp29.olsztyn.pl